KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13051172
nr 1305 1172
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad. ABV, Komposition, bladets mått: 79x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:37:57
500 kr
600 kr
700 kr